About PlayStop*

PLAYSTOP DIViSiON to nowoczesna i bardzo doświadczona kreatywna grupa projektowa, działającą na polskim i europejskim rynku reklamy wizualnej od 2007 roku.
Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem graficznym oraz systemami informatycznym dla dużych korporacji, firm i osób prywatnych. Specjalizujemy sie głównie w projektowaniu kompletnej i spójnej identyfikacji wizualnej, firmowych stron www oraz specjalistycznych serwisów internetowych. Z uwagi na naszą niczym nieograniczoną kreatywność, europejski ,nowatorski i nowoczesny styl projektowy – jesteśmy jedną z najlepszych agecnji reklamowych w Polsce.
 

KOMPLETNA IDENTYFIKACJA WIZUALNA – nasza misja / Zadaniem naszej agencji reklamowej jest zaprojektowanie dla każdego rodzaju klienta, kompletnej ideyntyfikacji wizualnej jego firmy, marki czy eventu.Dbamy o nowoczesnyi spójny wizerunek Państwa biznesu. Logotyp, wizytówka, doskonale zaprojektowana strona www, folder reklamowy, architektura wnętrz, profesjonalna sesja zdjęciowa, stoisko targowe, prezentacja multimedialna, film korporacyjny a może zmiana dotychczasowego wizerunku Państwa firmy ? Zapraszamy do współpracy. Playstop to agencja reklamowa pracująca na najwyższym światowym poziomie. Jesteśmy fanatykami doskonałego polskiego projektowania graficznego i informatycznego.

ZAKRES USŁUG / Jesteśmy agencją kreatywną – zakres usług nie zamyka sie u nas do konkretnej listy produktów. Podejmujemy sie każdego nietypowego zadania. Intenstywnie myślimy, projektujemy i wdrażamynasze realizację i pomysływ życie. Nie tylko Śląsk i Gliwice – działamy na terenie całej Polski i Europy.

 

***
PLAYSTOP DIVISION
http://www.playstop.pl
playstop@playstop.pl
NASZ FANPAGE
NASZ BLOG
http://www.125pe.pl
 
+48 603 59 89 06
+48 516 10 64 30
***

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s